Ruby

Tony Of Beverly USA

Sunset Red farba na fotografii

Séria/Značka:
Tony Of Beverly USA
Kód:
TOB.RUBY
Záruka:
24 mesiacov
Popis

 

" Móda prechádza, štýl zostáva." Coco Chanel - To je hlavné motto americkej spoločnosti Tony of Beverly, ktorá už päť desaťročí prináša svetovému trhu najkvalitnejšie vlasové produkty. Kvalita, štýl a elegancia sú hlavnými atribútmi pri výrobe jej nových modelov. Súčasne snahou spoločnosti je zabezpečiť, aby všetky jej výrobky boli vyrábané spravodlivým, etickým a udržateľným spôsobom. Chcete byť inšpiráciou pre iných, siahnite po kolekcii Tony of Beverly. 

Ruby -  parochňa krátkeho strihu - Tresovaná + Monofil + Lace Front

 Parochňa je strojovo šitá, vyrobená  zo syntetického materiálu, ktorý sa svojim vzhľadom a kvalitou približuje k ľudskému vlasu. Zvŕšok parochne, oblasť ofiny aj spodná časť parochne sú utkané z priesvitného tylu, ktorý imituje ľudskú pokožku, vlasy sú jednotlivo ručne vkladané tak,  aby pôsobili čo najprirodzenejším dojmom a boli tvarovateľné. Parochňa je veľmi pohodlná, ľahká a umožňuje dobrú cirkuláciu vzduchu. Jej veľkosť je nastaviteľná gumičkami, ktoré sú všité na zátylku.

  1. Ku každej parochni je dodaný podrobný návod na jej ošetrovanie a údržbu.
  2. Parochňa zo syntetického materiálu sa ošetruje špeciálnymi na to určenými prostriedkami, ktoré sú uvedené v sekcii Doplnky-Potreby ( kondicionér, šampón, balzam, lak a kefa ).
  3. Parochňa zo syntetického materiálu sa nesmie dodatočne farbiť ani upravovať teplom ako napr. fénovať či kulmovať.
  4. Dodacia doba parochne je zvyčajne cca do 20 dní, pokiaľ ju výrobca v danej farbe má na sklade.

UPOZORNENIE:

Zo skúseností z predaja vieme, že Vami vybraný model na základe "fotografie", pre Vás vôbec nemusí byť vhodný!
Preto dovoľte, aby sme Vás upozornili, že každá parochňa si vyžaduje osobné vyskúšanie, najlepšie priamo v našom štúdiu! Parochne na tejto stránke by mali slúžiť prevažne na zorientovanie sa v našej ponuke.  Ďakujeme! 

Používaním stránok prevádzkovateľa LILLY, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.